Stojánkové baterie s vytahovací koncovkou

Kuchyňská baterie je nejen důležitým funkčním, ale také estetickým prvkem každé kuchyně. V naší nabídce najdete stojánkové baterie vynikající kvality značky Schock. Liší se zpracováním a designem.

Stojánkové baterie s vytahovacím perlátorem jsou navrženy tak, aby maximálně zjednodušily například umývání nádobí. Teleskopická hlavice umožňuje oplach větších hrnců či plechů, se kterými se ve dřezu obtížně manipuluje, ze všech stran, neboť je možné ji částečně otáčet kolem osy. Vytahovací hlavici oceníte také při napouštění vody do kbelíku či jiné nádoby.

Vybírat můžete ze široké škály designů, co se týká tvaru baterie i její povrchové úpravy a barvy. Do kuchyně v provensálském či venkovském stylu spíše zapadne baterie oblejších linií, do minimalistických moderních interiérů se více hodí kousky s jednodušším designem.

Klasické nerezové baterie zapadnou do všech kuchyní, barevné matné kousky váš interiér ozvláštní a dodají mu šmrnc. Lehce extravagantní baterie kombinující dvě kontrastní barvy představují kuchyňské solitéry, které celé místnosti dominují.

Za kvalitu ručíme, výběr té nejhezčí baterie pro vaši kuchyni je jen na vás.

Zobrazen 1. – 20. z 150 výsledků