SCHOCK

Webová stránka značky: SCHOCK

SCHOCK GMBH

LÍDR VE VÝVOJI A VÝROBĚ GRANITOVÝCH DŘEZŮ

SCHOCK GmbH je německá společnost, která se zabývá vývojem a výrobou dřezů a armatur.

Cristadur01


V roce 1979 se SCHOCK stává první firmou, která v Evropě začíná vyvíjet a vyrábět dřezy na bázi křemenných, plně probarvených směsí, spojených speciálním akrylátovým pojivem; na trh uvádí své vlastní inovativní dřezy. Technologií, kterou SCHOCK vynalezl, se dnes vyrábí více než 75 % světové produkce granitových dřezů nejvyšší kvality.

Rozdíl mezi běžným granitem a prémiovým materiálem SCHOCK pocítíte ihned.

I v dnešních dnech je SCHOCK špičkou ve vývoji této oblasti. Důkazem mohou být nejen nové revoluční materiály NanoGranit CRISTADUR® (2008) a CRISTALITE PLUS® (2010), ale i nová trvalá antibakteriální úprava materiálů AntiBac (2007), fungující na bázi zapuštěných iontů stříbra, kterou u svých výrobků začal SCHOCK používat jako první výrobce. Ostatní výrobci se touto úpravou začali inspirovat až v posledních letech.

Mezi hlavní kritéria společnosti SCHOCK patří kvalita, komfort, snadná údržba a trvale hezký a čistý vzhled.

Dřezy Schock jsou komplexně vyvážené – od konstrukce a designu přes materiál až po speciálně vyvinuté odtoky, přepady a příslušenství.

EKOLOGIE A UDRŽITELNÝ ROZVOJ

SCHOCK GmbH je členem několika sdružení, zabývajících se zlepšováním životního prostředí, ekologickou výrobou a udržitelným rozvojem. SCHOCK je také držitelem několika přísných certifikací (ISO 14001, EMAS).

ekologie

CRISTADUR

CRISTALITE

Žádné produkty značky SCHOCK nebyly nalezeny...