CRISTADUR

CRISTADUR® / NANOGRANIT

CRISTADUR-NANOGRANIT


Schock GmbH vyvinul a jako jediný uvádí na trh dřezy z materiálu CRISTADUR. Jedná se o nejmodernější materiál v oblasti granitových dřezů, který disponuje vynikajícími vlastnostmi. Tento materiál v sobě spojuje dobré vlastnosti dosud používaných kompozitů a dobré vlastnosti keramiky. Lze říci, že dřez z materiálu CRISTADUR je odolný jako keramika, přitom méně křehký, na rozdíl od keramiky nemá povrchovou úpravu a je v celém řezu ze stejného materiálu. Přitom má design, kterého u keramiky nelze dosáhnout, stejně jako barvy. Díky obsahu iontů stříbra přímo v základním materiálu je Antibakteriální a velmi snadno udržovatelný. Složení odpovídá těm nejlepším granitům: tj. více jak 80% křemenných písků, 5% keramických barviv a okolo 15% nejjakostnějšího akrylu jako pojiva. Vždy je aditivován jonty stříbra.Celá směs je oproti granitovým dřezům podstatně jemněji zpracována.

Schock-CRISTADUR

 

DŘEZY Z MATERIÁLU CRISTADUR JSOU VE SROVNÁNÍ S DOSAVADNÍMI TZV. X…GRANITOVÝMI DŘEZY JINÝCH ZNAČEK.

  • hedvábné na dotyk
  • o 40 % odolnější proti poškození
  • o 80 % snadněji udržovatelné
  • jsou 100% antibakteriální
  • jsou vytvořeny s ohledem na ochranu vašich nehtů

BAREVNÁ PROVEDENÍ

Některá z metalických provedení materiálu CRISTADUR prostě na monitoru nezobrazíte… Kontaktujte nás a my Vám doporučíme místo, kde jsou vystaveny vzorky a vzorníky.

ZAJÍMAVOSTI O MATERIÁLU

CRISTADUR® je nejvyšší třídou granitového materiálu, který nemá srovnáni s žádným jiným granitem. Na první dotek si tento materiál si zamiluje každý příznivec dokonalosti.Dřez je takřka 100% antibakteriální . Tento materiál, který vyvinula patentovala a jako jediná vyrábí německá firma Schock GmbH, bývá díky použití nanotechnologií a dokonalému zpracování k sametové hladkosti označován také jako Nanogranit™.

Materiál se vyznačuje kombinací perfektních užitných vlastností kompozitních dřezů a ušlechtilého vzhledu keramiky. Hlavní předností je, že materiál, ze kterého je dřez vyroben, je 100% hygienický – obsahuje totiž iony stříbra v celé své ploše i tloušťce, takže dřez díky stříbru přirozeně a přírodně odpuzuje bakterie a zamezuje jejich množení.

Veškeré dřezy Schock samozřejmně splňují nejnovější evropskou normu EN 13310 harm. ČSN EN 13310 a mají platnou certifikaci CE .

Dále byly navíc zvlášť testované v laboratořích Německého centra pro letectvo a astronautiku DLR a jsou certifikované nezávislými zkušebními ústavy v Německu, Japonsku a USA.

Nanogranit™ byl poslán k neutrálnímu testu porovnání materiálů do laboratoří profesionálů na velkou zátěž – do německého centra pro letectvo a astronautiku v Kolíně (DLR). Výsledek: Nanogranit zvládnul všechny “každodenní testy” bravurně. V testu svislého pádu (težká ocelová kulička padne z určité výšky na vzorek materiálu) se stal dokonce jasným vítězem v porovnání se všemi běžně používanými materiály na výrobu dřezů.

cristadur1

 

NAŠE PRÉMIOVÉ VYLEPŠENÍ

Jak lze materiál SCHOCK ještě více vylepšit?
Díky inovacím, vášni a ambicím zůstat i v dalších desetiletích technologickým lídrem na trhu. Také díky vylepšenému složení materiálu, s nímž je CRISTADUR® ještě pružnější, odolnější, s delší životností a méně náročný na údržbu – a tím prostě ještě kvalitnější.
Při každodenním používání to znamená: náš vizuálně dokonale hladký, prémiový povrch je ještě větším pomocníkem s ještě luxusnějším vzhledem!
schock_cristadur_header_bild2_jpg60-900x1200-768x1024-1-1-1

 

 

icons_cd_cz

* Od 1. ledna 2020 možnost prodloužení záruky pro koncové zákazníky u všech dřezů CRISTADUR®. Platí stanovené záruční podmínky. K dispozici na www.schock.de/cz/zarucni-podminky

POKROKOVÝ I V BUDOUCNOSTI: NÁŠ PRÉMIOVÝ MATERIÁL CRISTADUR®

Jedinečný prémiový povrch, který je robustní, s dlouhou životností, vhodný pro baterie s funkcí vroucí vody, zdravotně nezávadný, a přitom obzvlášť snadno udržovatelný? 15letá záruka* na špičkovou kvalitu Handmade in Germany? Povrch, který je jedinečně hebký na dotek, a přitom obstojí ve všech zatěžkávacích zkouškách?

Materiál CRISTADUR® neustále stanovuje nová měřítka ve světě kuchyní.


 

 

SKUTEČNĚ TRVALE UDRŽITELNÝ, SKUTEČNĚ PRÉMIOVÝ MATERIÁL

Jako první na světě nabízíme křemenné kompozitní dřezy CRISTADUR® Green Line, které jsou z více než ~ 99 % vyrobeny z přírodních, obnovitelných nebo recyklovaných surovin a zaujmou intenzivními barevnými odstíny.

jojo

 

schock_cristadur_content_gif-768x512-1-1

PRÉMIOVÁ KVALITA MADE IN BAVARIA

Granitové dřezy z prémiového materiálu CRISTADUR® získaly nejen ocenění za design, ale také srdce svých uživatelů. Není se čemu divit, protože jsou nejen krásné, ale také mají prémiovou kvalitu.
Jsou vyrobené v Německu z přírodního křemene, nejtvrdší součásti granitu, a mají nejlepší předpoklady pro to, aby vám v kuchyni přinášely radost co nejdéle.

 

NĚKOLIKANÁSOBNÝ UPGRADE VAŠÍ OSOBITÉ MYCÍ ZÓNY

Díky možnosti montáže do roviny a speciálním prémiovým funkcím, jako je elektrické ovládání Comfotouch nebo vyhřívaná odkapávací plocha Induterm, lze granitové dřezy z patentovaného materiálu SCHOCK CRISTADUR® ještě dále vylepšovat a vytěžit z nich co nejvíce. To je skvělé, ne?

schock_cristadur__indutherm-768x1039-1

 

BAREVNÁ PROVEDENÍ

CLASSIC LINE

GREEN LINE

barvyy2 day-2-300x209