CRISTADUR® GREEN LINE KIRUNA N-100L V BARVĚ LAVENDER

Schock je název špičkové německé firmy vyrábějící luxusní nadčasové dřezy, dřezové baterie a příslušenství. Výrobce nabízí neobvyklou barevnou škálu dřezů v jedinečných výrazných barevných odstínech. A tak se s těmito dřezy už rozhodně v kuchyni nikdy nebudete nudit.

CRISTADUR® Green Line dřezy jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu používající z 99 % přírodní obnovitelné nebo recyklovatelné suroviny. Tento materiál kombinuje ideální vlastnosti křemenných kompozitních a keramických dřezů. Použitý materiál se vyznačuje vysokou kvalitou, robustností a odolností, navíc je snadno udržovatelný a má téměř neomezenou životnost. Povrch dřezu je charakteristický sametovou hebkostí při zachování perfektních užitných vlastností.

Naprostá novinka ze série dřezů Schock

Kiruna N-100L dřezová nádoba je naprostou novinkou ze série dřezů Schock. Jedná se o ekologický produkt oceněný několika cenami za udržitelný rozvoj. Kiruna N-100L, dostatečně prostorný dřez o skvělé velikost 556×456 mm, zajišťuje dostatek prostoru pro mytí i většího nádobí. Nespornou výhodou tohoto dřezu je možnost horní i spodní instalace.

Levandulový dřez

Kiruna N-100L Lavender inspirativní a oslňující barva levandulové nejlépe ladí se světlejšími barvami, ale rovněž ji lze skvěle propojit s šedými odstíny, případně barvou černou. Tento atraktivní odstín lze harmonicky komponovat s pracovní deskou ze světlého dřeva či světlého kamene a vytváří brilantní kombinaci pro vaší kuchyni. Decentní, avšak veselá levandulová je stylovou barvou, která bude udávat trend v nadcházející epoše moderního designu.

Tento trendy levandulový dřez je možný snadno přikrášlit některými z multifunkčních doplňků pro ještě větší pohodlí při přípravě vašeho oblíbeného pokrmu. Mycí zónu obohatí například mobilní odkapávací podložka ze silikonu, kde si můžete odložit nádobí či příbory a nechat je v klidu oschnout. Série designových odkapávacích podložek pak zaručí bezproblémové odkapání přebytečné vody nad prostorem dřezu. V neposlední řadě dřez doplněný gastronomickými nádobami a rohovou miskou umožní šikovné odložení umytého ovoce nebo zeleniny.

CRISTADUR® Green Line Kiruna N-100L v barvě Lavender je exkluzivním výrobkem pro vaši novou dřezovou nádobu. Netradičně pojatý mycí prostor osloví primárně zákazníky, kteří mají zájem o vytvoření interiéru v moderním, funkčním stylu, ale i v pojetí rustikálním nebo v provence stylu.