SCHOCK GMBH

LÍDR VE VÝVOJI A VÝROBĚ GRANITOVÝCH DŘEZŮ

SCHOCK GmbH je německá společnost, která se zabývá vývojem a výrobou dřezů a armatur.

 

V roce 1979 se SCHOCK stává první firmou, která v Evropě začíná vyvíjet a  vyrábět dřezy na bázi křemenných, plně probarvených směsí, spojených speciálním akrylátovým pojivem; na trh uvádí své vlastní inovativní dřezy. Technologií, kterou SCHOCK vynalezl, se dnes vyrábí více než 75 % světové produkce granitových dřezů nejvyšší kvality.

Rozdíl mezi běžným granitem a prémiovým materiálem SCHOCK pocítíte ihned.

I v dnešních dnech je SCHOCK špičkou ve vývoji této oblasti. Důkazem mohou být nejen nové revoluční materiály NanoGranit CRISTADUR® (2008) a CRISTALITE PLUS® (2010), ale i nová trvalá antibakteriální úprava materiálů AntiBac (2007), fungující na bázi zapuštěných iontů stříbra, kterou u svých výrobků začal SCHOCK používat jako první výrobce. Ostatní výrobci se touto úpravou začali inspirovat až v posledních letech.

Mezi hlavní kritéria společnosti SCHOCK patří kvalita, komfort, snadná údržba a trvale hezký a čistý vzhled.

Dřezy Schock  jsou komplexně vyvážené – od konstrukce a designu přes materiál až po speciálně vyvinuté odtoky, přepady a příslušenství.

EKOLOGIE A UDRŽITELNÝ ROZVOJ

SCHOCK GmbH je členem několika sdružení, zabývajících se zlepšováním životního prostředí, ekologickou výrobou a udržitelným rozvojem. SCHOCK je také držitelem několika přísných certifikací (ISO 14001, EMAS).

Současné vedení společnosti SCHOCK GmbH

Současné vedení společnosti SCHOCK GmbH

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

VELKOOBCHOD