Dávkovače saponátu

Pokud vás dokáže nadchnout představa kuchyně bez saponátů v nepěkných plastových lahvích, které zavazí a kazí čistý dojem moderní kuchyně, jste tu správně. Dalším velmi užitečným kuchyňským doplňkem, který můžete doma mít, je dávkovač saponátu do dřezu nebo umyvadla. Opravdu, zápustné dávkovače nepatří jen do koupelny.

Vyberte si kvalitní dávkovač na saponát z materiálu, který se vám líbí a vaši kuchyň vyladí k dokonalosti. Vzhled vaší kuchyňské linky tato malá změna hned pozvedne na vyšší úroveň. Již se zde nebude válet několik lahví a lahviček, které jsou nevzhledné a taky nepraktické. Mnohokrát kloužou z rukou a těžko ovlivníte, kolik vám z lahve zrovna vyteče.

Dávkovače saponátu Schock vám usnadní práci v kuchyni a umožní vám lepší využití místa na pracovní desce. Navíc přináší úsporu. Čisticího prostředku s jejich využitím použijete méně, než když jej lijete přímo z originálních obalů. A samotné použití je také mnohem rychlejší a jednodušší.

Dávkovače jsou stále oblíbenější. Ať už si vyberete bílý nebo černý, chromový, měděný či nerez budete spokojení. Na lince vám již nebude nic překážet a ušetříte si spoustu času a vaše kuchyň navíc získá ještě modernější punc.

Zobrazuji všech 13 výsledků