Neohodnoceno

Dávkovač saponátu SCHOCK AMUR Chrom 629014

Skladem u výrobce
Kód: 01 629014
3 010 Kč
Kategorie: Dávkovače saponátu
Katalogové číslo: 01 629014
Inovativní technologie
Inovativní technologie
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Prodloužená záruka  na 15 let
Prodloužená záruka na 15 let
Revoluční materiály
Revoluční materiály
Dřezy Schock prodáváme  více než 20 let
Dřezy Schock prodáváme více než 20 let
Dávkovač saponátu Schock Amur Chrom je kvalitní a elegantní doplněk pro každou kuchyňskou linku. Jeho moderní design v kombinaci s chromovaným vzhledem zaručuje, že se bude hodit do každého interiéru, ať už je kuchyň v tradičním nebo moderním stylu. Tento dávkovač umožňuje snadné a hygienické dávkování saponátu při mytí nádobí bez rizika vylití nebo plýtvání. Díky praktickému systému stisknutí můžete snadno ovládat množství saponátu, které potřebujete. Dávkovač saponátu Schock Amur Chrom je vyroben z kvalitních materiálů a jeho provedení zajišťuje dlouhou životnost.

Precizní dávkování


Dávkovač saponátu Schock Amur Chrom je snadno ovladatelný díky praktickému systému stisknutí, který vám umožní snadno regulovat množství saponátu, které potřebujete. Tento systém je velmi přesný a umožňuje vám dávkovat saponát v malém množství, což vám ušetří peníze na nákupech saponátu a zároveň chrání životní prostředí.

Dlouhá životnost


Dávkovač saponátu Schock Amur Chrom je vyroben z kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Chromované povrchové úpravy nejen, že vypadají skvěle, ale také chrání dávkovač proti korozi a vodě, která by mohla poškodit vnitřek. Tento dávkovač má vysokou odolnost vůči chemikáliím a je snadno udržovatelný, což zaručuje snadné čištění a údržbu.

Dokonalý design a praktické využití


Dávkovač saponátu Schock Amur Chrom má elegantní a moderní design, který zajišťuje, že se hodí do jakéhokoli typu kuchyně. Tento dávkovač je skvělým pomocníkem při mytí nádobí. Jeho snadné použití, preciznost dávkování a dlouhá životnost z něj dělají vynikající volbu pro každého, kdo se zajímá o kvalitní a praktické kuchyňské doplňky.

Parametry:  • Horní plnění

  • Objem nádržky: 480 ml

  • Délka výtoku: 98 mm

  • Výška: 337 mm

  • Výška nad pracovní deskou: 52 mm

  • Místo ve spodní skřínce: 237 mm

  • Chromové provedení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: