Nízkotlaké  a dvoucestné dřezové baterie

Pokud patříte mezi ty, co nemají doma nebo třeba na chatě či kdekoliv jinde klasický tlakový bojler, ale naopak využíváte nízkotlaký ohřívač vody, potřebujete svůj dřez opatřit i vhodnou speciální baterií. Jedná se o nízkotlaké dřezové baterie, které se používají s průtokovými ohřívači vody. I tyto speciální baterie máme v provedení s výsuvnou nebo ruční sprchou. Bohatá designová nabídka vám umožní i tento typ baterie pro nízkotlaké ohřívače vody dokonale sladit s vaším dřezem, pracovní deskou a celkovým konceptem kuchyně.

Dvoucestná baterie

Další specialitou je také dvoucestná baterie, která se používá tam, kde můžete být připojeni na užitkovou a pitnou vodu zároveň. I tento typ máme hned v několika provedeních tak, abyste si mohli vybrat takový styl, jaký je vám pochuti.

Žádné naše baterie nedělají kompromis. Všechny jsou odolné proti korozi a snadno se čistí. Jsou moderní a elegantní, ale přesto zapadnou i do tradičnějších kuchyní. Stačí si jen vybrat z mnoha barevných provedení. Ať už zvolíte nerezový vzhled, chrom anebo celobarevnou úpravu, rozhodně nebudete litovat. Prostě si vyberte takovou, jaká se vám líbí a jaká se hodí k vašemu kuchyňskému dřezu.

Zobrazuji všech 18 výsledků