SPORTOVNÍ, OBLÝ, WEMBLEY!

6

Stejně jako světově proslulý stadion, i nová série dřezů SCHOCK přináší dokonale oblé tvary ve svých rozích. To je hlavním rysem designu série Wembley: tekoucí linie a neobvyklý rádius. Hedvábně hladký povrch materiálu CRISTADUR® je perfektní přesně pro tyto modely a zajišťuje tak opravdu snadné čištění. Stejně jako světově proslulý stadion, i nová série dřezů SCHOCK přináší dokonale oblé tvary ve svých rozích. To je hlavním rysem designu série Wembley: tekoucí linie a neobvyklý rádius. Hedvábně hladký povrch materiálu CRISTADUR® je perfektní přesně pro tyto modely a zajišťuje tak opravdu snadné čištění.

Dřezy jsou naprosto flexibilní. Mohou být usazené jak pod desku, tak do roviny s deskou, nebo na desku. Oba modely, D-100 (vhodné do 50cm skříňky) i D-150 (vhodný do 60cm skříňky, jsou nabízené v deseti různých barevných provedeních CRISTADUR®.

Krájecí dřevěná deska je perfektní vizuální i praktický doplněk nové řady. Wembley D-150 lze navíc doplnit do sebe zapadajícími multifunkčními plastovými miskami (do menší nádoby dřezu), které poskytují další prostor pro přípravu čerstvých potravin či odkládání kuchyňského náčiní.