NEREZOVÉ DŘEZY CARESSI

2018-04-12_1758-300x117Luxusní kuchyňský design, který inspiruje a je plný barev

Caressi vytváří designové dřezy, baterie a kuchyňské doplňky. Naše produkty pasují ke každému stylu, od venkovského po moderní, dřevo nebo vysoký lesk. Garantujeme Vám férové ceny pro naše produkty, dodržujeme veškeré evropské standardy a díky našim velkým skladovým zásobám v Nizozemsku jsme schopni rychle a flexibilně jednat. Pro naši vysokou kvalitu produktů a naše zákazníky orientovaným servisem jsme pro Vás příjemným obchodním partnerem.

Caressi a kreativita

Stabilita a jistota

Caressi Vám chce zaručit stabilní základnu. S prvotřídními produkty, nízkou cenou a rychlým dodáním dáváme našim zákazníkům jistotu.

V kvalitě neznáme kompromis Naše designové produkty jsou vyrobeny z hygienicky
nezávadných surovin a můžou se používat bez rizika poškození zdraví. U každého produktu usilujeme o certifikaci a každý produkt je testován. Skrze inteligentní nákup a jednoduchou strukturou organizace jsou naše produkty cenově dostupné. Naše produkty dodáváme denně z naší centrály a naši partneři se na nás můžou spolehnout.

Pracovní postupy, které inspirují

Svět se neustále mění a je plný změn, co nás inspiruje. U Caressi najdete mladý tým pro Váš osobní kontakt, plný nadšení pro inovace. Jsme přesvědčeni, že společně s našimi zákazníky vypracujeme řešení a zároveň i potřeby s ohledem na trh. Naše kreativita je výsledkem flexibilních řešení a originálních nápadů pro inovaci nových produktů. Pro realizaci našich nápadů máme silné partnery – pro garanci optimálních výsledků.
Naši partneři z celého světa nás podporují při vývoji, výrobě až po konečné zákazníky.