Značka Schock nenabízí jen baterie, dřezy a doplňky k nim. Pro větší pohodlí svých zákazníků navrhla přídavné krájecí desky ke dřezům, jež jsou nejen vysoce praktické a funkční, ale také pohledné.

Krájecí desky ke kuchyňským dřezům jsou navrženy tak, aby přesně pasovaly na dřez. Zakoupením originálních krájecích desek si zajistíte rozšíření pracovní plochy v okamžiku, kdy ho potřebujete. Navíc velmi prakticky u kuchyňského dřezu. Takové prkénko se nekymácí, nikde vám nechybí ani nepřebývá ani milimetr, zkrátka přesně zapadne na své místo. A když dokončíte práci, jednoduše ho uklidíte a můžete zase využít dřez. Krájecí desku můžete položit i na pracovní plochu, je to tedy univerzální kousek.

Krájecí desky nabízíme v několika rozměrech pro různé typy dřezů Schock. Jsou vyrobeny z bambusu, materiálu přírodního, obnovitelného, snadno udržovatelného a velmi estetického, případně z kvalitního plastu, který se hodí do minimalisticky zařízených kuchyní.

U všech krájecích přídavných desek uvádíme výčet modelů dřezů, se kterými jsou kompatibilní. Potřebujete-li poradit nebo si cokoli ujasnit, neváhejte nás kontaktovat. Společně jistě vybereme ten nejlepší doplněk pro váš dřez Schock.

Zobrazuji všech 6 výsledků