Stejně jako světově proslulý stadion, i nová série dřezů SCHOCK přináší dokonale oblé tvary ve svých rozích. To je hlavním rysem designu série Wembley: tekoucí linie a neobvyklý rádius. Hedvábně hladký povrch materiálu CRISTADUR® je perfektní přesně pro tyto modely a zajišťuje tak opravdu snadné čištění. Stejně jako světově proslulý stadion, i nová série dřezů SCHOCK přináší dokonale oblé tvary ve svých rozích. To je hlavním rysem designu série Wembley: tekoucí linie a neobvyklý rádius. Hedvábně hladký povrch materiálu CRISTADUR® je perfektní přesně pro tyto modely a zajišťuje tak opravdu snadné čištění.

Dřezy jsou naprosto flexibilní. Mohou být usazené jak pod desku, tak do roviny s deskou, nebo na desku. Oba modely, D-100 (vhodné do 50cm skříňky) i D-150 (vhodný do 60cm skříňky, jsou nabízené v deseti různých barevných provedeních CRISTADUR®.

Krájecí dřevěná deska je perfektní vizuální i praktický doplněk nové řady. Wembley D-150 lze navíc doplnit do sebe zapadajícími multifunkčními plastovými miskami (do menší nádoby dřezu), které poskytují další prostor pro přípravu čerstvých potravin či odkládání kuchyňského náčiní.

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

VELKOOBCHOD