Luxusní kuchyňský design, který inspiruje a je plný barev

Caressi vytváří designové dřezy, baterie a kuchyňské doplňky. Naše produkty pasují ke každému stylu, od venkovského po moderní, dřevo nebo vysoký lesk. Garantujeme Vám férové ceny pro naše produkty, dodržujeme veškeré evropské standardy a díky našim velkým skladovým zásobám v Nizozemsku jsme schopni rychle a flexibilně jednat. Pro naši vysokou kvalitu produktů a naše zákazníky orientovaným servisem jsme pro Vás příjemným obchodním partnerem.

Caressi a kreativita
Stabilita a jistota

Caressi Vám chce zaručit stabilní základnu. S prvotřídními produkty, nízkou cenou a rychlým dodáním dáváme našim zákazníkům jistotu.

V kvalitě neznáme kompromis Naše designové produkty jsou vyrobeny z hygienicky
nezávadných surovin a můžou se používat bez rizika poškození zdraví. U každého produktu usilujeme o certifikaci a každý produkt je testován. Skrze inteligentní nákup a jednoduchou strukturou organizace jsou naše produkty cenově dostupné. Naše produkty dodáváme denně z naší centrály a naši partneři se na nás můžou spolehnout.

Pracovní postupy, které inspirují

Svět se neustále mění a je plný změn, co nás inspiruje. U Caressi najdete mladý tým pro Váš osobní kontakt, plný nadšení pro inovace. Jsme přesvědčeni, že společně s našimi zákazníky vypracujeme řešení a zároveň i potřeby s ohledem na trh. Naše kreativita je výsledkem flexibilních řešení a originálních nápadů pro inovaci nových produktů. Pro realizaci našich nápadů máme silné partnery – pro garanci optimálních výsledků.
Naši partneři z celého světa nás podporují při vývoji, výrobě až po konečné zákazníky.

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

VELKOOBCHOD